Virames A.Ş


DİZAYN ORG. BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. imzası altında Sivas’ta hizmet vermeye başlayan firmamız, 2019 yılında Dizayn Organizasyon Bilgisayar Ltd. Şti. ‘de oluşturduğu güçlü altyapı ile VİRAMES YAZILIM SAN. TİC. A.Ş. adıyla ayrı bir kuruluş olarak üretmeye devam etmektedir. Hizmet üretmeye başladığı andan bugüne kadar tüm birikim ve tecrübelerini kullanarak, Sivas’tan daha fazla sektöre daha geniş alanda hizmet sunmaya ve kendi üretimi olan yazılımlarını dünyanın çeşitli ülkelerine duyurmayı, kesintisiz müşteri memnuniyeti sunmayı görev edinmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren yaptığımız projeler ile bünyesinde bulunduğumuz sektörü yönlendirmeyi ve paydaşlarımıza sürdürülebilir değer katmayı amaçladık.

Sürdürülebilir büyüme ve karlılık amacıyla teknolojimizi geliştirerek operasyonel mükemmeliyetimizi en yüksek düzeye taşımayı, yeni ürünler ve hizmetler yoluyla büyümeyi hedefledik.

%100 yerli sermaye ile Teknokent’ te kurulan firmamız gerek kendi projeleri ile gerekse Dizayn Org. İle ortak olarak yürüttükleri projeler ile yurt içinde ve yurt dışında bulunan müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz           Vizyonumuz